Здравей, Ренка! ?1.Може ли да ме напътиш как да изчистя Баба е сама? И двете ми баби и по МЛ и по БЛ бяха години наред сами. Сега ще работя със себе си. ?2.Всичко започвам като нова терапия и завършвам с прошки, нали? ?3.Мога ли няколко терапии една след друга да си направя за деня или не? Примерно: последна слука, Баба е сама, отношения с една жена от село, цитат от свекъра ми. ?4.Всичко самостоятелно се чисти, нали? ?5.И това се отнася към тема себестойност, нали? ?6.Как да формулирам целта за Баба е сама! Благодаря ти!